Vítejte v prodejně Swarovski Kristallwelten Store Wien

Swarovski Kristallwelten Store Wien září. Prodejna se nachází uprostřed první (centrální) městské části, v ulici Kärntner Straße č. 24, jež je patrně nejtradičnější nákupní ulicí ve Vídni. Už samotná jiskřivá fasáda tohoto obchodu je nezaměnitelná. Uvnitř se o momenty plné úžasu postarají umělecké instalace slavných umělců a dále také měnící se ztvárnění výkladů ve výloze.

V prodejně Swarovski Kristallwelten Store Wien na Vás čeká celý produktový sortiment společnosti Swarovski – od šperků a doplňků přes známé figurky až po produkty z nabídky SWAROVSKI OPTIK a Swarovski Lichtdesign. Procházka obchodem je jako procházka několika světy – jeden jiskřivější než druhý.  

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt
Swarovski Kristallwelten Store Wien
Kärntner Straße 24
1010 Wien
Austria
Tel. +43 1 324 0000
Fax +43 1 324 0000-7840
swarovski.wien@swarovski.com

Otevírací doba
Pondělí až pátek: od 09:00 do 20:00 hod.
Sobota: od 09:00 do 18:00 hod.
V neděli a během svátků zavřeno

24. prosince do 13:00 hod.
31. prosince do 17:00 hod.Jak se k nám dostanete

MOMENTY PLNÉ ÚŽASU

Prodejna Swarovski Kristallwelten Store Wien chce své návštěvníky překvapit. Proto je zde vedle třpytivých produktů Swarovski věnována mimořádná pozornost též umění.

Nechte se okouzlit třpytivou fasádou, pravidelně nově vystavovanými skleněnými krychlemi nebo instalací „Lake of Shimmer“.

Swarovski Wien, installationsSwarovski Wien, Shopping

NÁKUPY

Věnujte nějaký čas objevování uceleného sortimentu produktů společnosti Swarovski – jak šperků a doplňků, tak figurek či optiky SWAROVSKI OPTIK.

Vybírejte, zkoušejte; náš personál, hovořící mnoha jazyky, Vám rád poradí. Platby jsou možné ve všech běžných měnách, pomocí kreditní a debetní karty.

BAR MOËT & CHANDON

Navštivte náš bar Moët & Chandon Bar v prvním patře a užijte si sklenku šumivého šampaňského.

V letních měsících pro Vás máme navíc otevřeno venkovní posezení, kde nabízíme vybrané speciality středomořské kuchyně.

Swarovski Wien, Moet & Chandon

Všechny ostatní ucelené informace o prodejně Swarovski Kristallwelten Store Wien jsou Vám k dispozici v němčině, angličtině a italštině. Zde přejdete na nezkrácenou verzi stránky