Vítejte v areálu Swarovski Kristallwelten

Areál Swarovski Kristallwelten (Křišťálové světy Swarovski) vznikl v roce 1995 při příležitosti stého výročí existence firmy Swarovski. Podobu parku navrhl multimediální umělec André Heller a vytvořil tak jedinečné místo fantazie. Do dnešního dne tuto populární turistickou atrakci v Tyrolsku navštívilo přes 12 milionů návštěvníků z celého světa, kteří zde zažili momenty plné úžasu.

Od května 2015 prožijete v Křišťálových světech Swarovski novou éru úžasu…

Kouzelné komnaty byly nově ztvárněny a rozšířeny. V okolí Obra Vás čeká otevřené prostranství krystalické přírody – zahrada Obra. Nechte se zde okouzlit jiskřivým Křišťálovým oblakem nad Vodní hladinou nebo prožijte v herní věži na čtyřech patrech hru všemi smysly.

V jiskřivé atmosféře rozsáhlé prodejny Kristallwelten Store na Vás čeká celý produktový sortiment – od šperků a doplňků přes figurky až po produkty z nabídky SWAROVSKI OPTIK.  

Kdo se chce poté oddat kulinářským radovánkám, je na správné adrese v kavárně a restauraci Daniels Kristallwelten. Zde si můžete vychutnat nejen mezinárodní a sezónní kuchyni, ale také vybrané sladké pečivo. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pro otázky jsme Vám kdykoli k dispozici:
Swarovski Kristallwelten
Kristallweltenstraße 1
6112 Wattens · Austria
Tel. +43 5224 51080
reservations.kristallwelten@swarovski.com

NÁKUPY

V prodejně (Store) Křišťálových světů Swarovski na Vás čeká celý produktový sortiment společnosti Swarovski – od šperků přes známé figurky až po produkty z nabídky SWAROVSKI OPTIK a Swarovski Lichtdesign.

Procházka obchodem je jako procházka několika světy – jeden jiskřivější než druhý.

Náš specializovaný prodejní personál Vám ochotně poradí, přičemž se domluvíte hned v několika jazycích.

Mondes de Cristal Swarovski, Shopping
Mondes de Cristal Swarovski, restaurant

DANIELS KRISTALLWELTEN

Kavárna a restaurace Daniels Kristallwelten nabízí mezinárodní, regionální, a zejména sezónní kuchyni a oddělenou cukrárnu.

Nenechte si ujít: V tomto světlém, prozářeném pavilonu – navrženém norskou architektonickou kanceláří Snøhetta – mají hosté pocit, že sedí přímo v zahradě.

Zde Vás čekají čerstvé a rozmanité potraviny na talíři a volný výhled do přírody tak, jak se mění roční období.

Swarovski Kristallwelten Přehledový plánek

Všechny ostatní ucelené informace o Křišťálových světech Swarovski jsou Vám k dispozici v němčině, angličtině a italštině. Zde přejdete na nezkrácenou verzi stránky