Vítejte v prodejně Swarovski Kristallwelten Store Innsbruck

Již řadu let je obchod Swarovski Kristallwelten Store v Innsbrucku třpytivou atrakcí innsbruckého starého města v blízkosti proslulé zlaté stříšky Goldenes Dachl. Prosvětlené, moderní nákupní prostředí a architektonické prvky staré několik staletí, jejichž historie sahá zčásti až do období gotiky, ve spojení s nejstarší budovou na náměstí, činí tuto innsbruckou lokalitu místem úspěšného propojení historie a myšlení orientovaného na budoucnost.

V prodejně Swarovski Kristallwelten Store Innsbruck na Vás čeká celý produktový sortiment společnosti Swarovski – od šperků a doplňků přes známé figurky až po produkty z nabídky SWAROVSKI OPTIK a Swarovski Lichtdesign. Procházka obchodem je jako procházka několika světy – jeden jiskřivější než druhý. Mimo to se zde na ploše dvou pater nacházejí umělecké instalace různých umělců, stejně jako inovace související s křišťálem a vytvořené z něj. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Kontakt
Swarovski Kristallwelten Store Innsbruck
Herzog-Friedrich-Straße 39
6020 Innsbruck
Austria
Tel. +43 512 573 100
Fax +43 512 573 530
reservations.kristallwelten@swarovski.com

Otevírací doba

Pondělí až pátek od 09:00 do 19:00
Sobota, 09:00 - 18:00
V neděli a ve svátky: 09:00 - 18:00
24. prosince do 13:00 hod.
31. prosince do 16:00 hod.


Jak se k nám dostanete

Swarovski Innsbruck, Installations

MOMENTY PLNÉ ÚŽASU

Prodejna Swarovski Kristallwelten Store Innsbruck chce své návštěvníky překvapit. Proto je zde vedle třpytivých produktů Swarovski věnována mimořádná pozornost též umění.

Objevte umělecké instalace mezinárodně uznávaných umělců a fascinující objekty z křišťálu, jako je lustr „Kaskáda“ (Cascade). 


NÁKUPY

Věnujte nějaký čas objevování uceleného sortimentu produktů společnosti Swarovski – jak šperků a doplňků, tak figurek či optiky SWAROVSKI OPTIK.

Vybírejte, zkoušejte; náš personál, hovořící mnoha jazyky, Vám rád poradí. Platby jsou možné ve všech běžných měnách, pomocí kreditní a debetní karty.


Swarovski Innsbruck, Shopping
Swarovski Innsbruck, Bar

OBČERSTVENÍ U BARU

Po nakupování si dopřejte osvěžení u baru THE BAR. Vychutnáte si zde například mezinárodně oceněná vína vinařství Bodega Norton. 


Všechny ostatní ucelené informace o prodejně Swarovski Kristallwelten Store Innsbruck jsou Vám k dispozici v němčině, angličtině a italštině. Zde přejdete na nezkrácenou verzi stránky