Witamy w ośrodku Swarovski Kristallwelten!

Ośrodek Swarovski Kristallwelten (Kryształowe Światy Swarovskiego) otwarto w 1995 roku, w stulecie założenia firmy Swarovski. Multimedialny artysta austriacki André Heller stworzył tu krainę fantazji, która nie ma sobie równych. Do dnia dzisiejszego w Kryształowych Światach Swarovskiego – jednej z najpopularniejszych atrakcji Tyrolu – chwile olśnienia przeżyło ponad dwanaście milionów gości z całego świata.

W maju 2015 roku w ośrodku Kryształowe Światy Swarovskiego rozpoczęła się nowa epoka olśnienia…
Rozświetlone Komnaty Cudów zostały zakomponowane na nowo i rozszerzone. Wokół Olbrzyma rozpościera się teraz park, będący rezerwatem kryształowej przyrody. Daj się oczarować blaskiem Kryształowej Chmury szybującej nad Wodnym Zwierciadłem; wszystkimi zmysłami przeżyj przygody na czterech poziomach wieży zabaw.

W świetlistym wnętrzu wielkiego salonu sprzedaży Kristallwelten Store znajdziesz nasz pełny asortyment, poczynając od biżuterii, akcesoriów i figurek, aż po wyroby SWAROVSKI OPTIK.

Daniels Kristallwelten. Café & Restaurant to atrakcja dla każdego smakosza. W naszej restauracji można nie tylko delektować się międzynarodową i sezonową kuchnią, lecz również rozkoszować się znakomitymi wyrobami cukierniczymi.

Serdecznie zapraszamy!

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:
Swarovski Kristallwelten
Kristallweltenstraße 1
6112 Wattens · Austria
Tel. +43 5224 51080
reservations.kristallwelten@swarovski.com

ZAKUPY

W salonie sprzedaży Kryształowe Światy Swarovskiego można znaleźć wszystkie linie produktów naszego przedsiębiorstwa, poczynając od biżuterii, poprzez słynne figurki aż do wyrobów Swarovski Optik i Swarovski Lichtdesign. 

Wizyta w naszym salonie sprzedaży to przemierzanie różnych światów, przyciągających migotliwym blaskiem. 

Nasz fachowy, wielojęzyczny personel chętnie doradzi w zakupach.

Mondes de Cristal Swarovski, Shopping
Mondes de Cristal Swarovski, restaurant

DANIELS KRISTALLWELTEN

Restauracja  Daniels Kristallwelten jest znana ze swojej międzynarodowej i regionalnej kuchni, a przede wszystkim z potraw sezonowych oraz własnej cukierni. 

Nasycony światłem pawilon, zaprojektowany przez norweskie biuro architektoniczne Snøhetta, wywiera niezapomniane wrażenie – siedząc w jego wnętrzu nasi goście mają wrażenie przebywania w ogrodzie. 

Tutaj świeżym i urozmaiconym przysmakom na talerzu towarzyszy niezakłócony widok przyrody zmieniającej się w rytmie wszystkich czterech pór roku.

Rozszerzone informacje o ośrodku Kryształowe Światy Swarovskiego dostępne są w naszym serwisie w językach niemieckim, angielskim i włoskim. Do pełnej wersji strony